1 вересня

Автор: Fisher в категорію Мої статті - Дата опублікування: 18.11.2018, 12:47


Перше вересня — перший день осені. Всі квіти вклоняються у цей день школам, що відкривають свої двері учням.

Перше вересня — це ніжна, лагідна, турботлива пісня батьківських сердець. Діти, та й ми, дорослі, у цей день переступаємо поріг дитинства, зазираємо у юність, торкаємося зрілості.

Урочисте відзначення цього свята стало уже доброю традицією, яку кожен сприймає по особливому: учні очікують на цікаві, корисні відкриття та нові здобутки, педагоги – на добрих, здібних і талановитих вихованців, а батьки – на успіхи своїх дітей.

І усіх поєднує спільне бажання – виховання гідних громадян країни з міцними та глибокими знаннями, формування у них високої культури, суспільної активності, патріотизму та любові до рідної землі.

У День знань віддаємо належне людям, які присвятили себе нелегкій освітянській справі.

Вітаємо наших наймолодших учнів, для кого 1 Вересня стане початком веселого та цікавого шкільного життя. 

Вітаємо учнів Волоського НВК. Адже держава надає вам чудову можливість отримати необхідні знання, долучитись до духовних та культурних цінностей нашого народу.

Виражаємо сподівання, що здобута освіта допоможе обрати нашим дітям вірний шлях у житті та стане фундаментом для досягнення професійних вершин у майбутньому.

Слова щирої подяки висловлюємо і батькам, які навчають любові до рідного краю, народу, вчать берегти і цінувати родинні звичаї, традиції, проявляючи при цьому терпіння, доброту і щиру батьківську турботу про своїх дітей.Колектив Волоського НВК


  • Теги:

Коментарі:


Написати коментар

  
     

Вхід на сайт

     
     

Інформація:

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0